Makijaż na ślub

Best panieński

Makijaż na ślub

Makijaż oczu
 

Jeśli twoja cera jest bardzo tłusta, najpierw nałóż środek matujący, a następnie nałóż korektor na wierzch. Zakończ to nakładając nieco różu na policzki. Jeśli chodzi o cienie, trzymaj się z dala od kremowych receptur, które mają tendencję do wysychania. Aby uzyskać dodatkowe zabezpieczenie, zastosuj dwie warstwy. Wybierając wkładki, najlepszym rozwiązaniem jest płynna wyściółka. Wodoodporny tusz do rzęs jest koniecznością dla każdej panny młodej, szczególnie latem. Nie lubię myśleć, że z makijażem ślubnym jest wiele twardych zasad, ale gdybym musiała wybrać jedną, byłoby to naturalnie świecące i wspaniałe. To wasz wielki dzień, więc oczywiście chcecie wyglądać jak najładniej. Ale zbyt mocny wygląd makijażu (podobnie jak w przypadku przekombinowanych włosów) i postępy w fotografii cyfrowej sprawiają, że lżejszy i świeższy makeup ślubny wygląda lepiej.

W czasie upałów kluczem do sukcesu są lekkie warstwy makijażu, które pozwolą Twojej skórze oddychać. Tak, będziesz musiała zrobić kilka dodatkowych poprawek, niż byłoby to możliwe w przypadku grubszych, bardziej skomplikowanych formuł do makijażu, ale wynik będzie ładniejszy i bardziej naturalny. Najlepsze wieści? Nowoczesne formuły do ??makijażu pojawiły się tak szybko w ciągu ostatnich kilku lat, istnieje mnóstwo lekkich tekstur makijażu, od podkładów po cienie do powiek i pomadki, które nadal będą zapewniały doskonałe krycie, ale będą wyglądać naprawdę naturalnie.

Masz problem ze spływającym podkładem? Nim wyeliminujecie podkład, sprawdźcie krem, jakiego stosujecie. Czasami jego składniki oraz elementy fluidu działają na siebie niekorzystnie. Niełatwo stwierdzić to spoglądając na skład, lecz możemy wypróbować i zamienić jednocześnie krem na jakiś inny. Popatrzcie, w jaki sposób będzie zachowywał się podkład. Być może to krem był zanadto ciężki? Powodem spływania podkładu z twarzy czasami bywa niedostateczne nawilżenie skóry. Jeżeli nasza skóra będzie nienawilżona, podkład w nią wsiąka. Jeżeli przetłuszczona, kosmetyk robi się ciemniejsza przez co zaczyna spływać. Sposobem jest nawilżanie - przy jego pomocy uporządkuje się funkcjonowanie skóry i kosmetyki kolorowe w końcu będą zawierały odpowiednią bazę.

Kontakt

Best Panieński
ul.Wandy Rutkiewicz 134
50-540 Wrocław

Telefon: 692 321 232
E-mail: biuro@best-panienski.co.pl

Godziny pracy:
Ponidziałeku - Piątek od: 7-18
Sobota i Niedziela: nieczynne